EZ TEST kit na čistotu MDMA 1 test

Neohodnotené
 
 
ET TEST kit na čistotu MDMA /1 test/ EZ TEST kit pre čistotu MDMA Trh s extázou je dnes veľmi „zaujímavý“. Na jednej strane sa stretávame s tabletkami, ktoré neobsahujú MDMA vobec, alebo len trochu, prípadne sú rezané s prímesami ako /met/amfetamín alebo piperazín. Na strane druhej sú na trhu tabletky, ktoré obsahujú veľké množstvo MDMA. Tak je neinformovaný užívateľ ponechaný veľkému zdravotnému riziku. Tento EZ TEST rieši oba tieto problémy. EZ TEST pre čistotu extázy Vám umožní získať informáciu o čistote vzorky, resp. aká časť z Vašej vzorky je MDMA /Molly/. Presným meraním zistíte, koľko MDMA je vo vzorke. Návod je jednoduchý : -odvážte presnú hmotnosť tabletky /presnosť 0,01g/ -zoberte presne 0,02g vzorky, podrvte na jemný prášok -0,02g vzorky pridajte do ampulky a čakajte -cca za 10-15 minút Vám bude jasné s čím máte do činenia, pre najlepšiu presnosť čakajte 30- 45 minút -výsledok porovnajte v tabuľke /grafe/ Test je kalibrovaný na 10-25-50-75 a 96 % čistoty vzorky. Vynásobte hmotnosť tablety s %, ktoré Vám ukázal test.
Dostupnosť Skladom
€6,75    
Kód tovaru 66
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

ET TEST kit na čistotu MDMA /1 test/

EZ TEST kit pre čistotu MDMA

 

Trh s extázou je dnes veľmi „zaujímavý“. Na jednej strane sa stretávame s tabletkami, ktoré neobsahujú MDMA vobec, alebo len trochu, prípadne sú rezané s prímesami ako /met/amfetamín alebo piperazín. Na strane druhej sú na trhu tabletky, ktoré obsahujú veľké množstvo MDMA. Tak je neinformovaný užívateľ ponechaný veľkému zdravotnému riziku.

Tento EZ TEST rieši oba tieto problémy.

EZ TEST pre čistotu extázy Vám umožní získať informáciu o čistote vzorky, resp. aká časť z Vašej vzorky je MDMA /Molly/. Presným meraním zistíte, koľko MDMA je vo vzorke.

Návod je jednoduchý :

-odvážte presnú hmotnosť tabletky /presnosť 0,01g/

-zoberte presne 0,02g vzorky, podrvte na jemný prášok

-0,02g vzorky pridajte do ampulky a čakajte

-cca za 10-15 minút Vám bude jasné s čím máte do činenia, pre najlepšiu presnosť čakajte 30-               45 minút

-výsledok porovnajte v tabuľke /grafe/

Test je kalibrovaný na 10-25-50-75 a 96 % čistoty vzorky.

Vynásobte hmotnosť tablety s %, ktoré Vám ukázal test.