EZ TEST na čistotu heroínu 1 test

Neohodnotené
 
 
EZ test na čistotu heroínu Tento test kit Vám rýchlo umožní urobiť si predstavu o čistote heroínu. Stačí otvoriť ampulu a pridať 20 miligramov vzorky do testu. Spodná vrstva sa zafarbí do žlto-oranžovej farby, ktorá je tmavo-oranžová pokiaľ je vo vzorke viac heroínu. Váš výsledok sa zobrazí v priebehu pár sekúnd. Ide o najpokročilejší test na trhu pre ľudí, ktorí chcú vedieť kvalitu resp. čistotu materiálu, ktorý si zabezpečili. EZ test kit Heroin purity je veľmi citlivý na prímesi, ktoré sa často vo vzorkách nachádzajú napr. manitol a iné známe náhradné činidlá, ktoré sa v heroíne nachádzajú. Tento test Vám nezodpovie, ktoré prímesi boli do heroínu primiešané, len zistíte do akej miery máte čistý materiál. Test kit obsahuje 1 test, podrobný návod na použitie a vzorkovník výsledných farieb.
Dostupnosť Skladom
€4,95    
Kód tovaru 64
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ test na čistotu heroínu

 

Tento test  Vám rýchlo umožní urobiť si predstavu o čistote heroínu. Stačí otvoriť ampulu a pridať 20 miligramov vzorky do testu. Spodná vrstva sa zafarbí do žlto-oranžovej farby, ktorá je tmavo-oranžová pokiaľ je vo vzorke viac heroínu. Váš výsledok sa zobrazí v priebehu pár sekúnd.

 

Ide o najpokročilejší test na trhu pre ľudí, ktorí chcú vedieť kvalitu resp. čistotu materiálu, ktorý si zabezpečili.

 

EZ test kit Heroin purity je veľmi citlivý na prímesi, ktoré sa často vo vzorkách nachádzajú napr. manitol a iné známe náhradné činidlá, ktoré sa v heroíne nachádzajú. Tento test Vám nezodpovie, ktoré prímesi boli do heroínu primiešané, len zistíte do akej miery máte čistý materiál.

 

Test  obsahuje 1 test, podrobný návod na použitie a vzorkovník výsledných farieb.