EZ TEST na čistotu kokaínu 1 test

11 hodnotení
 
 
EZ TEST kit na čistotu kokaínu : test pre určenie množstva kokaínu 1 test Test na čistotu kokaínu Vám umožní rýchlo získať predstavu o čistote kokaínu. Otvorte ampulku, vlejte tekutinu zo skúmavky a pridajte 20 mg Vašej vzorky. O niekoľko sekúnd budete vedieť výsledok. Najpokročilejší test na trhu na čistotu Vašej vzorky. EZ TEST je citlivý na obvyklé rezy ako manitol a pod. a tiež nereaguje s levamizolom. Taktiež nereaguje na iné látky z rodiny kokaínu /lidokaín, prokaín atď./, ktoré sú často používané na rezanie. Tento test Vám nemože nič povedať o identite látky, ktorá mohla byť použitá na rezanie vzorky. Pre tento účel odporúčame použiť EZ TEST for Cocain Cuts.
Dostupnosť Skladom
€9,95    
Kód tovaru 53
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ TEST kit na čistotu kokaínu : test pre určenie množstva kokaínu 1 test

 

 

Test na čistotu kokaínu Vám umožní rýchlo získať predstavu o čistote kokaínu.

Otvorte ampulku, vlejte tekutinu zo skúmavky a pridajte 20 mg Vašej vzorky. O niekoľko sekúnd budete vedieť výsledok.

 

Najpokročilejší test na trhu na čistotu Vašej vzorky.

 

EZ TEST je citlivý na obvyklé rezy ako manitol a pod. a tiež nereaguje s levamizolom. Taktiež nereaguje na iné látky z rodiny kokaínu /lidokaín, prokaín atď./, ktoré sú často používané na rezanie.

 

Tento test Vám nemože nič povedať o identite látky, ktorá mohla byť použitá na rezanie vzorky. Pre tento účel odporúčame použiť EZ TEST for Cocain Cuts.