EZ TEST na extázu 1 test

Neohodnotené
 
 
EZ TEST kit pre Extázu, /met/amfetamíny, 2C-B a iné EZ TEST na extázu Vám dá vedieť, či máte do činenia s extázou (MDMA), DXM, 2C-B / C / I, DOB, DOI, Methylonom, butylonom, Naphyronom, metamfetamínom, amfetamínmy alebo opiátmi. Jedná sa o primárnu testovaciu súpravu na prítomnosť extázy /MDMA, MDA, MDE/.Stále viac látok sa predáva ako extáza, ale za skutočnú extázu možeme považovať len MDMA. Tieto látky majú závažné vedľajšie účinky, ktoré ohrozujú zdravie užívateľov. Tento test Vám rýchlo zistí, či Vaša vzorka obsahuje MDMA, amfetamíny alebo iné psychoaktívne látky. Je to účinný test na zistenie často používaných nežiadúcich prímesí. Tento test ukazuje rozne farebné reakcie na extázu(MDMA/, amfetamíny, 2C-B,2C-C,2C-I,DOB,DOI,DXM, methylon, butylon, naphyron a opiáty. Test nevykazuje žiadnu reakciu na piperazín /mCCP/ a PMMA.
Dostupnosť Skladom
€3,25    
Kód tovaru 52
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
 

EZ TEST kit pre Extázu, /met/amfetamíny, 2C-B a iné

EZ TEST na extázu Vám dá vedieť, či máte do činenia s  extázou (MDMA), DXM, 2C-B / C / I, DOB, DOI, Methylonom, butylonom, Naphyronom, metamfetamínom, amfetamínmy alebo opiátmi.
Jedná sa o primárnu testovaciu súpravu na prítomnosť extázy /MDMA, MDA, MDE/.Stále viac látok sa predáva ako extáza, ale za skutočnú extázu možeme považovať len MDMA. Tieto látky majú závažné vedľajšie účinky, ktoré ohrozujú zdravie užívateľov. Tento test Vám rýchlo zistí, či Vaša vzorka obsahuje MDMA, amfetamíny alebo iné psychoaktívne látky. Je to účinný test na zistenie často používaných nežiadúcich prímesí.

Tento test ukazuje rozne farebné reakcie na extázu(MDMA/, amfetamíny, 2C-B,2C-C,2C-I,DOB,DOI,DXM, methylon, butylon, naphyron a opiáty.
Test nevykazuje žiadnu reakciu na piperazín /mCCP/ a PMMA.