EZ TEST na GHB /10 testov/

Neohodnotené
 
 
EZ TEST na GHB /10 testov/ EZ test kit pre GHB (tzv. tekutá extáza) Za posledných pár rokov sa prudko zvýšila popularita GHB alebo inými slovami tekutej extázy, čo malo za následok zákaz predaja látok, ktoré sú potrebné na výrobu tohto prekurzoru. Ako výsledok býva často nákup GLB, ktorý sa používa ako náhrada. Náhrada v podobe GBL môže byť veľmi škodlivá vášmu zdraviu! EZ test pre GHB Vm umožní rýchlo zistiť prítomnosť GHM vo vašej vzorke. Rozumej, test nedetekuje GBL. Test detekuje či je vo vzorke naozaj GHB tak ako má byť alebo nie.
Dostupnosť Skladom
€19,50    
Kód tovaru 51
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ TEST na GHB /10 testov/

EZ test kit pre GHB (tzv. tekutá extáza)

 

Za posledných pár rokov sa prudko zvýšila popularita GHB alebo inými slovami tekutej extázy, čo malo za následok zákaz predaja látok, ktoré sú potrebné na výrobu tohto prekurzoru. Ako výsledok býva často nákup GLB, ktorý sa používa ako náhrada.

 

Náhrada v podobe GBL môže byť veľmi škodlivá vášmu zdraviu! EZ test pre GHB Vm umožní rýchlo zistiť prítomnosť GHM vo vašej vzorke. Rozumej, test nedetekuje GBL. Test detekuje či je vo vzorke naozaj GHB tak ako má byť alebo nie.