EZ TEST na LSD /10 testov/

Neohodnotené
 
 
EZ TEST na LSD /10 testov/ EZ Test kit pre LSD a iné indoly EZ test pre LSD (Ehrlichové činidlo) je test, ktorý môže byť použitý pri detekcii LSD látok a iných indolov ako na príklad- DMT, 5-MeO-DMT (tiež známy ako foxy metoxy), 5-Meo-MiPT, 5-MeO-DiPT, Psilocybín, psilocín, 4-acetox-DMT (analogický druh syntetického psilocínu) a veľa ďalších... Trh s LSD je veľmi znehodnotení, nakoľko je veľmi ťažké ich vyrobiť a ešte ťažšie získať potrebné prísady v čistej forme. Často tieto výrobky obsahujú iné substancie ako LSD, ako na príklad: 25B-NBOME, 25I-NBOME, alebo iné psychadelické amfetamíny ako DOB a DOI. Tieto prímesy môžu mať vžne vedľajšie účinky ako nevoľnosť, úzkosť, nespavosť a v najhoršom prípade smrť. EZ test pre LSD je rýchly a ľahko použiteľný, rýchlo odhalí či ltka obsahuje LSD alebo iné indoly. Je to účinný odhaľovač rôznych prímesí a iných škodlivých prídavných látok často sa nachádzajúcich v pouličných produktoch. Pri testovaní LSD nebude farba pravdepodobne až tak výrazná ako pri testovaní omnoho viac koncentrovaných látok ako na príklad kryštálu, ale farba sa objaví, len tomu treba nechať trochu času ( 3 minúty alebo podobne). Použitie EZ testu tak ako pri každom druhu je rovnaké: Otvorte ampulku a vložte malú loptičku, ktorá sa nachádza v uzávere ampulky dnu. Nsledne vložte svoju vzorku a pomixujte tento obsah. Žiadna farba - žiadna kyselina.
Dostupnosť Skladom
€19,50    
Kód tovaru 43
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ TEST na LSD /10 testov/

EZ Test kit pre LSD a iné indoly

 

EZ test pre LSD (Ehrlichové činidlo) je test, ktorý môže byť použitý pri detekcii LSD látok a iných indolov ako na príklad- DMT, 5-MeO-DMT (tiež známy ako foxy metoxy), 5-Meo-MiPT, 5-MeO-DiPT, Psilocybín, psilocín, 4-acetox-DMT (analogický druh syntetického psilocínu) a veľa ďalších...

 

Trh s LSD je veľmi znehodnotení, nakoľko je veľmi ťažké ich vyrobiť a ešte ťažšie získať potrebné prísady v čistej forme. Často tieto výrobky obsahujú iné substancie ako LSD, ako na príklad: 25B-NBOME, 25I-NBOME, alebo iné psychadelické amfetamíny ako DOB a DOI. Tieto prímesy môžu mať vžne vedľajšie účinky ako nevoľnosť, úzkosť, nespavosť a v najhoršom prípade smrť. EZ test pre LSD je rýchly a ľahko použiteľný, rýchlo odhalí či ltka obsahuje LSD alebo iné indoly. Je to účinný odhaľovač rôznych prímesí a iných škodlivých prídavných látok často sa nachádzajúcich v pouličných produktoch.

 

Pri testovaní LSD nebude farba pravdepodobne až tak výrazná ako pri testovaní omnoho viac koncentrovaných látok ako na príklad kryštálu, ale farba sa objaví, len tomu treba nechať trochu času ( 3 minúty alebo podobne).

 

Použitie EZ testu tak ako pri každom druhu je rovnaké:

 

Otvorte ampulku a vložte malú loptičku, ktorá sa nachádza v uzávere ampulky dnu. Nsledne vložte svoju vzorku a pomixujte tento obsah. Žiadna farba - žiadna kyselina.