EZ TEST na MCPP 1 test

Neohodnotené
 
 
EZ test kit prepiperazíny: mCPP a TFMPP Konečne je na trhu aj činidlo schopné odhaliť fenylpiperazíny ako mCPP a TFMPP. V súčasnej dobe je globálny nedostatok prekurzoru, ktorý sa používa na výrobu MDMA, PMK alebo MDP2P. Táto situácia núti výrobcov stávať sa bezohľadnými a hľadať iné látky, ktoré by bolo možné predať. Zaplavili trh s tabletkami, ktoré boli vyrobené z týchto náhradných materiálov. MCPP a iné piperazíny nemajú s extázou nič spoločné a tieto látky v žiadnom prípade nenavodzujú stavy, ktoré robia čisté extázy také špeciálne. Našťastie je tu možnosť zbaviť sa takýchto svinstiev. Ako bonus tento test kit reaguje aj na 6-APB ,kedy zbadáme vínovo červenú farbu. Síce vzorky, ktoré boli na toto použité nemôžu byť overené laboratóriom z dôvodu nedostatku štandardu referenčných vzoriek, prišli však z veľmi dôveryhodných zdrojov. To je dôvodom prečo sme to zaradili medzi výsledky ale len ako neoverené. Poznámka: Niekedy obdržíme oznam, že test nefunguje no nie je tomu tak. Nižšie je obrázok, ktorý vám napovie na ktorú farbu treba pozrieť (treba si uvedomiť, že to neindikuje prítomnosť MDMA, iba to ukáže farebný rozdiel). mCPP a iné piperazíny pôjdu do jasne žltej zatiaľ čo iné látky môžu vykazovať farby do oranžovej škály.
Dostupnosť Skladom
€3,25    
Kód tovaru 60
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ test kit prepiperazíny: mCPP a TFMPP

 

Konečne je na trhu aj činidlo schopné odhaliť fenylpiperazíny ako mCPP a TFMPP.

 

V súčasnej dobe je globálny nedostatok prekurzoru, ktorý sa používa na výrobu MDMA, PMK alebo MDP2P. Táto situácia núti výrobcov stávať sa bezohľadnými a hľadať iné látky, ktoré by bolo možné predať.

Zaplavili trh s tabletkami, ktoré boli vyrobené z týchto náhradných materiálov. MCPP a iné piperazíny nemajú s extázou nič spoločné a tieto látky v žiadnom prípade nenavodzujú stavy, ktoré robia čisté extázy také špeciálne. Našťastie je tu možnosť zbaviť sa takýchto svinstiev.

Ako bonus tento test kit reaguje aj na 6-APB ,kedy zbadáme vínovo červenú farbu. Síce vzorky, ktoré boli na toto použité nemôžu byť overené laboratóriom z dôvodu nedostatku štandardu referenčných vzoriek, prišli však z veľmi dôveryhodných zdrojov. To je dôvodom prečo sme to zaradili medzi výsledky ale len ako neoverené.

Poznámka: Niekedy obdržíme oznam, že test nefunguje no nie je tomu tak. Nižšie je obrázok, ktorý vám napovie na ktorú farbu treba pozrieť (treba si uvedomiť, že to neindikuje prítomnosť MDMA, iba to ukáže farebný rozdiel). mCPP a iné piperazíny pôjdu do jasne žltej zatiaľ čo iné látky môžu vykazovať farby do oranžovej škály.