EZ TEST na opiáty /10 testov/

Neohodnotené
 
 
EZ TEST na opiáty /10 testov/ EZ Test kit pre opiáty, DXM a extázy (10 testov) EZ testy pre opiáty, (pred tým známe pod názvom EZ test mecke), môže byť použitý pre opiáty ako aj extázy (MDMA, MDA, MDE). Taktiež zobrazuje odlišné farby pri kontakte s opiátmi, opioidmi ako je DXM, hydrokodón, oxykodón, morfín, heroín, MDMA a látky z rodiny ROM 2-CT-xx (2-CT-2/4/7/21). V súčasnosti sa na trh uvádzajú látky, ktoré sa predávajú ako „extáza“ , no len látka s názvom MDMA by mala byť považovaná za skutočnú extázu. Tieto vedľajšie prímesy majú závažné vedľajšie účinky ako nevoľnosť, úzkosť, nespavosť a v najhoršom prípade smrť. Tento EZ test kit je rýchly a účinný pri detekcii, či vzorka obsahuje MDMA,DXM alebo iné psychoaktívne látky, ktoré sú prítomné. Je to účinný prostriedok pre detekciu prímesí alebo iných potenciálne škodlivých látok obsiahnutých v pouličných tovaroch. V balení nájdete všetky inštrukcie k použitiu ako aj graf farieb s výslednými hodnotami.
Dostupnosť Skladom
€19,50    
Kód tovaru 44
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ TEST na opiáty /10 testov/

EZ Test kit pre opiáty, DXM a extázy (10 testov)

 

EZ testy pre opiáty, (pred tým známe pod názvom EZ test mecke), môže byť použitý pre opiáty ako aj extázy (MDMA, MDA, MDE).

 

Taktiež zobrazuje odlišné farby pri kontakte s opiátmi, opioidmi ako je DXM, hydrokodón, oxykodón, morfín, heroín, MDMA a látky z rodiny ROM 2-CT-xx (2-CT-2/4/7/21).

V súčasnosti sa na trh uvádzajú látky, ktoré sa predávajú ako „extáza“ , no len látka s názvom MDMA by mala byť považovaná za skutočnú extázu. Tieto vedľajšie prímesy majú závažné vedľajšie účinky ako nevoľnosť, úzkosť, nespavosť a v najhoršom prípade smrť. Tento EZ test kit je rýchly a účinný pri detekcii, či vzorka obsahuje MDMA,DXM alebo iné psychoaktívne látky, ktoré sú prítomné. Je to účinný prostriedok pre detekciu prímesí alebo iných potenciálne škodlivých látok obsiahnutých v pouličných tovaroch.

 

V balení nájdete všetky inštrukcie k použitiu ako aj graf farieb s výslednými hodnotami.