EZ TEST na opiáty 1 test

Neohodnotené
 
 
EZ Test kit pre opiáty, DXM a extázy EZ testy pre opiáty, (pred tým známe pod názvom EZ test mecke), môže byť použitý pre opiáty ako aj extázy (MDMA, MDA, MDE). Taktiež zobrazuje odlišné farby pri kontakte s opiátmi, opioidmi ako je DXM, hydrokodón, oxykodón, morfín, heroín, MDMA a látky z rodiny ROM 2-CT-xx (2-CT-2/4/7/21). V súčasnosti sa na trh uvádzajú látky, ktoré sa predávajú ako „extáza“ , no len látka s názvom MDMA by mala byť považovaná za skutočnú extázu. Tieto vedľajšie prímesy majú závažné vedľajšie účinky ako nevoľnosť, úzkosť, nespavosť a v najhoršom prípade smrť. Tento EZ test kit je rýchly a účinný pri detekcii, či vzorka obsahuje MDMA,DXM alebo iné psychoaktívne látky, ktoré sú prítomné. Je to účinný prostriedok pre detekciu prímesí alebo iných potenciálne škodlivých látok obsiahnutých v pouličných tovaroch. V balení nájdete všetky inštrukcie k použitiu ako aj graf farieb s výslednými hodnotami.
Dostupnosť Skladom
€3,25    
Kód tovaru 58
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ Test kit pre opiáty, DXM a extázy

 

EZ testy pre opiáty, (pred tým známe pod názvom EZ test mecke), môže byť použitý pre opiáty ako aj extázy (MDMA, MDA, MDE).

 

Taktiež zobrazuje odlišné farby pri kontakte s opiátmi, opioidmi ako je DXM, hydrokodón, oxykodón, morfín, heroín, MDMA a látky z rodiny ROM 2-CT-xx (2-CT-2/4/7/21).

V súčasnosti sa na trh uvádzajú látky, ktoré sa predávajú ako „extáza“ , no len látka s názvom MDMA by mala byť považovaná za skutočnú extázu. Tieto vedľajšie prímesy majú závažné vedľajšie účinky ako nevoľnosť, úzkosť, nespavosť a v najhoršom prípade smrť. Tento EZ test kit je rýchly a účinný pri detekcii, či vzorka obsahuje MDMA,DXM alebo iné psychoaktívne látky, ktoré sú prítomné. Je to účinný prostriedok pre detekciu prímesí alebo iných potenciálne škodlivých látok obsiahnutých v pouličných tovaroch.

 

V balení nájdete všetky inštrukcie k použitiu ako aj graf farieb s výslednými hodnotami.