EZ TEST na prímesy v kokaíne /10 testov/

Neohodnotené
 
 
EZ TEST na prímesy v kokaíne /10 testov/ Test na prímesy v kokaíne / Cocaine cuts / Toto je test, ktorý dokáže detekovať prítomnosť levamizolu, fenacetínu a efedrínu v kokaíne. Pri použití tohto testu si možete byť istý, že kokaín neobsahuje tieto šialené prímesy, ktoré možu mať nepriaznivé účinky na Vaše zdravie a duševnú pohodu. Nerezaný čistý kokaín nereaguje na tento test, každá zmena farby znamená nežiadúcu prímes. Tento test Vám ale neukáže, aká čistá je Vaša vzorka. Na toto požite test Cocaine purity. Činidlo samé o sebe má zlatožltú farbu. Podrobné pokyny a vzorkovník farieb, aby ste mohli porovnať svoje výsledky sú súčasťou balenia. Test ukazuje výsledky už za niekoľko sekúnd.
Dostupnosť Skladom
€19,50    
Kód tovaru 41
Značka EZ test
Webová stránka značky eztest.com
Kategória EZ TEST
Záruka 2 roky
 

EZ TEST na prímesy v kokaíne /10 testov/

Test na prímesy v kokaíne / Cocaine cuts /

 

 

Toto je test, ktorý dokáže detekovať prítomnosť levamizolu, fenacetínu a efedrínu v kokaíne. Pri použití tohto testu si možete byť istý, že kokaín neobsahuje tieto šialené prímesy, ktoré možu mať nepriaznivé účinky na Vaše zdravie a duševnú pohodu. Nerezaný čistý kokaín nereaguje na tento test, každá zmena farby znamená nežiadúcu prímes.

Tento test Vám ale neukáže, aká čistá je Vaša vzorka. Na toto požite test Cocaine purity.

Činidlo samé o sebe má zlatožltú farbu. Podrobné pokyny a vzorkovník farieb, aby ste mohli porovnať svoje výsledky sú súčasťou balenia.

Test ukazuje výsledky už za niekoľko sekúnd.